Jdi na obsah Jdi na menu
 


OLYMPIJSKÉ HRY 1998 (2.část)

10. 1. 2011

 

Výsledky hlavního turnaje:

 

13.února

Česko – Finsko  3:0  (0:0, 1:0, 2:0)

29:09 Patera (Ručinský), 44:54 Reichel (Lang), 48:40 Růžička (Jágr).

Rozhodčí: Fraser (Kan.) – Broseker (USA), Rönnmark (Švéd.). Vyloučení: 3:3.

Využití: 1:0. Diváků: 4 500.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Čaloun, Patera,

M.Procházka.

 

Finsko: Myllys - Ninimaa, Numminen, Lumme, Berg, Grönman, Laukanen, Timonen -

Selänne, Koivu, Peltonen - Lehtinen, Helminen, Nieminen - Törmänen, Kurri, Tikkanen

- Lind, Ylönen, Kapanen – Rintanen.

              

 

Švédsko – USA  4:2  (1:2, 2:0, 1:0)

13., 32. Alfredsson, 22. Kjellberg, 58. Sundin – 12. Chelios, 13. Modano.

 

Rusko – Kazachstán  9:2  (2:1, 5:0, 2:1)

2., 21. Fjodorov, 28., 33. P.Bure, 33., 46. Kovalenko, 9. Jašin, 39. Titov, 56. Zelepukin

3. Sagymbajev, 58. J.Koreškov.

 

Kanada – Bělorusko  5:0  (2:0, 2:0, 1:0)

38., 54. Lindros, 8. Fleury, 15. Bourque, 25. MacInnis.

 

 

14.února

USA – Bělorusko  5:2  (2:1, 1:0, 2:1)

10. Chelios, 11. LaFontaine, 29. Leetch, 54. Hull, 59. Deadmarsh – 19. Karačun,

41. Pankov.

 

Kanada – Švédsko  3:2  (0:1, 3:0, 0:1)

33. Nieuwendyk, 38. MacInnis, 40. Blake – 16. Lidström, 50. Sundin.

 

 

15.února

Rusko – Finsko  4:3  (1:2, 2:1, 1:0)

14. P.Bure, 30. Němčinov, 36. Jašin, 57. Morozov – 8., 29. Lehtinen, 7. Koivu.

 

 

Česko – Kazachstán  8:2  (1:0, 3:2, 4:0)

3:51 Straka (Jágr), 23:22 Beránek (Moravec, Dopita), 32:02 Ručinský, 37:21 Růžička

(Jágr), 41:00 Ručinský (Lang, Svoboda), 49:42 Patera, 52:16 M.Procházka, 57:06

Hamrlík – 27:13 Kamencev (Glovackij), 39:09 A.Koreškov.

Rozhodčí: Haajanen (Fin.) – Scapinello (Kan.), Poljakov (Rus.). Vyloučení: 9:8, navíc

Svoboda a Děvjatkin na 5 minut a do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0.

Diváků: 9 766.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Čaloun, Patera,

M.Procházka.

 

Kazachstán: Jeremejev (42.Šimin) - Antipin, Glovackij, Sokolov, Zemljanoj, Savenkov,

Tregubov, Troščinskij, Nikitin - Krjažev, Kamencev, Borodulin - A.Koreškov, Šafranov,

J.Koreškov - Dudarev, Pčeljakov, Zavjalov - Dorochin, Děvjatkin, Sagymbajev.

 

 

16.února

Finsko – Kazachstán  8:2  (3:1, 1:0, 4:1)

13. Lumme, 17. Helminen, 18. Tikkanen, 37. Numminen, 51. Lehtinen,

53. Peltonen, 55. Selänne, 60. Nieminen – 5. Antipin, 57. Nikitin.

 

 

Rusko – Česko  2:1  (0:0, 0:1, 2:0)

43:27 V.Bure (Kravčuk), 43:37 Žamnov (Gusarov, D.Mironov) – 31:53 Reichel

(Patera).

Rozhodčí: Fraser (Kan.) – Collins (USA), Rautavuori (Fin.). Vyloučení: 3:7.

Využití: 0:1. Diváků: 9 183.

 

Rusko: Štalenkov - D.Mironov, Gusarov, B.Mironov, Kasparaitis, Juškjevič, Žitnik,

Gončar, Kravčuk - P.Bure, Žamnov, Kamenskij - Kovalenko, Jašin, Fjodorov - Morozov,

Titov, Zelepukin - V.Bure, Nemčinov, Krivokrasov.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Čaloun, Patera,

M.Procházka.

 

 

Kanada – USA  4:1  (1:0, 2:0, 1:1)

34., 47. Primeau, 17. Zamuner, 39. Sakic – 55. Hull.

 

Švédsko – Bělorusko  5:2  (2:0, 1:1, 2:1)

11. Andersson, 12. Dahlén, 31. Sundström, 51. Sundin, 55. Renberg – 40. Matuškin,

54. Cypljakov.

 

 

Skupina C:

 

1.

Rusko

3

3

0

0

15:6

6

2.

Česko

3

2

0

1

12:4

4

3.

Finsko

3

1

0

2

11:9

2

4.

Kazachstán

3

0

0

3

  6:25

0

 

Skupina D:

 

1.

Kanada

3

3

0

0

12:3

6

2.

Švédsko

3

2

0

1

11:7

4

3.

USA

3

1

0

2

  8:10

2

4.

Bělorusko

3

0

0

3

  4:15

0

 

 

Čtvrtfinále:

 

18.února

Česko – USA  4:1  (0:1, 3:0, 1:0)

28:21 Růžička (Jágr, Straka), 29:19 Jágr (Dopita, Ručinský), 36:35 Ručinský (Lang,

Šmehlík), 59:21 Dopita (Beránek) – 16:12 Modano (Amonte, Tkachuk).

Rozhodčí: McCreary - Scapinello (Kan.), Poljakov (Rus.). Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0.

Střely na branku: 39:19. Diváků: 9 437.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Hejduk, Patera,

M.Procházka.

 

USA: Richter (58. - 60.Vanbiesbrouck) - Chelios, Suter, D.Hatcher, Leetch, Schneider,

Carney – Guerin, Tkachuk, Modano - Hull, Weight, LeClair - Deadmarsh, Roenick,

Langenbrunner – Amonte, Otto, LaFontaine.

 

 

Rusko – Bělorusko  4:1  (1:0, 1:0, 2:1)

19:00 Kamenskij (Jašin), 21:31 Kovalenko (Fjodorov), 42:38 P.Bure, 43:19 Morozov

(Zelepukin, Kasparaitis) – 44:18 Jerkovič (Chmyl, Roškin).

Rozhodčí: Müller (Něm.) – Broseker (USA), Rönnmark (Švéd.). Vyloučení: 7:6.

Využití: 0:0. Střely na branku: 35:26. Diváků: 4 628.

 

Rusko: Štalenkov – D.Mironov, Gusarov, B.Mironov, Kasparaitis, Gončar, Kravčuk,

Juškjevič, Žitnik – P.Bure, Žamnov, Kamenskij – Kovalenko, Jašin, Fjodorov –

V.Bure, Krivokrasov, Němčinov – Morozov, Titov, Zelepukin.

 

Bělorusko: Mezin – Matuškin, Romanov, Chmyl, Salej, Stas, Alexejev – Skabelka,

Galčeňuk, Andrijevskij – Kovaljov, Kaljužnyj, Cypljakov – Ložkin, Karačun, Pankov –

Jerkovič, Zankovec, Roščin.

 

 

Finsko – Švédsko  2:1  (0:0, 0:0, 2:1)

44:12 Selänne (Numminen), 52:43 Selänne (Koivu, Lehtinen) – 59:48 Forsberg.

Rozhodčí: Fraser – Gauthier (Kan.), Český (Čes.). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0.

Střely na branku: 19:17. Diváků: 4 263.

 

Finsko: Myllys – Niinimaa, Numminen, Lumme, Berg, Grönman, Laukkanen,

Timonen – Selänne, Koivu, Peltonen – Törmänen, Kurri, Tikkanen – Kapanen,

Ylönen, Lind – Lehtinen, Helminen, Nieminen.

 

Švédsko: Salo – Norström, Lidström, C.Johansson, Albelin, Ragnarsson,

Öhlund – Alfredsson, Renberg, Forsberg – Sundin, M.Andersson, Sundström –

Dahlén, Nylander, Sandström – J.Jönsson, Kjellberg, Lindgren.

 

 

Kanada – Kazachstán  4:1  (2:1, 2:0, 0:0)

1:31 Nieuwendyk (Fleury, Roy), 2:13 Corson (Lindros), 36:29 Shanahan (Gretzky,

Bourque), 37:01 Yzerman (Gretzky) – 3:46 Šafranov (Koreškov).

Rozhodčí: Adam – Collins (USA), Rautavuori (Fin.). Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0.

Střely na branku: 37:17. Diváků: 9 602.

 

Kanada: Roy – Foote, Pronger, Bourque, Blake, Stevens, MacInnis, Desjardins –

Corson, Lindros, Brind´Amour – Recchi, Primeau, Linden – Zamuner, Nieuwendyk,

Fleury – Yzerman, Gretzky, Shanahan.

 

Kazachstán: Jeremejev (42.Šimin) – Antipin, Glovackij, Sokolov, Zemljanoj,

Tregubov, Savenkov, Nikitin, Troščinskij – Kamencev, Borodulin, Krjažev –

A.Koreškov, J.Koreškov, Šafranov – Zavjalov, Pčeljakov, Dudarev – Děvjatkin,

Dorochin, Sagymbajev.

 

 

Semifinále:

 

20.února

Česko – Kanada  2:1 po nájezdech  (0:0, 0:0, 1:1 – 0:0, nájezdy: 1:0)

49:46 Šlégr (Patera), rozhodující nájezd Reichel – 58:57 Linden (Lindros).

Rozhodčí: McCreary (Kan.) – Collins (USA), Rautvuori (Fin.). Vyloučení: 2:1.

Využití: 0:0. Střely na branku: 28:25. Diváků: 9 854.

Nájezdy: Fleury – nedal, Reichel – 1:0, Bourque, Ručinský, Nieuwendyk, Patera,

Lindros, Jágr, Shanahan – nedali.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Hejduk, Patera,

M.Procházka.

 

Kanada: Roy - Foote, Pronger, Blake, Bourque, MacInnis, Stevens, Desjardins –

Brind´Amour, Lindros, Corson - Zamuner, Nieuwendyk, Fleury - Recchi, Primeau,

Linden – Yzerman, Gretzky, Shanahan.

 

 

Rusko – Finsko  7:4  (2:0, 2:3, 3:1)

9:51 P.Bure (Žamnov), 17:28 P.Bure (Mironov), 20:59 P.Bure, 37:26 Žamnov (Žitnik),

46:33 Kovalenko (Fjodorov), 55:58 P.Bure, 59:55 P.Bure (Jašin) – 23:28 Helminen

(Lind), 24:59 Rintanen (Kurri, Timonen), 34:07 Selänne (Koivu, Kurri), 45:15 Koivu

(Selänne).

Rozhodčí: Fraser – Gauthier, Sartison (Kan.). Vyloučení: 6:3. Využití: 1:1.

Střely na branku: 21:32. Diváků: 9 640.

 

Rusko: Štalenkov - D.Mironov, Gusarov, B.Mironov, Kasparaitis, Juškjevič, Žitnik,

Gončar, Kravčuk - P.Bure, Žamnov, Kamenskij - Kovalenko, Jašin, Fjodorov - Morozov,

Titov, Zelepukin - V.Bure, Krivokrasov, Němčinov.

 

Finsko: Myllys - Numinen, Ninimaa, Berg, Lumme, Laukanen, Grönman, Timonen –

Selänne, Koivu, Peltonen – Lehtinen, Helminen, Nieminen – Törmänen, Kurri,

Tikkanen - Kapanen, Ylönen, Lind.

 

 

O 3.místo:

 

21.února

Finsko – Kanada  3:2  (2:1, 0:1, 1:0)

3:33 Kurri (Tikkanen, Nieminen), 17:23 Lehtinen (Koivu), 40:17 Peltonen (Koivu) –

16:50 Brind´Amour (Foote), 22:47 Shanahan (Gretzky, Recchi).

Rozhodčí: Fraser (Kan.) – Broseker (USA), Poljakov (Rus.). Vyloučení: 6:6.

Využití: 2:1. Střely na branku: 15:34. Diváků: 9 875.

 

Finsko: Sulander - Numminen, Niinimaa, Berg, Lumme, Laukanen, Grönman,

Timonen - Lehtinen, Koivu, Peltonen - Tikkanen, Kurri, Nieminen - Kapanen, Ylönen,

Rintanen - Törmänen, Helminen, Lind.

 

Kanada: Roy - Foote, Pronger, Blake, Bourque, MacInnis, Stevens, Desjardins –

Brind´Amour, Lindros, Corson - Recchi, Primeau, Gretzky - Fleury, Nieuwendyk,

Zamuner - Shanahan, Brind'Amour, Yzerman.

 

 

Finále:

 

22.února

Česko – Rusko  1:0  (0:0, 0:0, 1:0)

48:08 Svoboda (Patera, M.Procházka).

Rozhodčí: McCreary - Scapinello (Kan.), Rönnmark (Švéd.). Vyloučení: 4:2. Využití:0:0.

Střely na branku: 21:20. Diváků: 10 100.

 

Česko: Hašek - Šmehlík, Šlégr, Hamrlík, Svoboda, Špaček, Kučera - Jágr, Růžička,

Straka - Ručinský, Reichel, Lang - Moravec, Dopita, Beránek - Hejduk, Patera,

M.Procházka.

 

Rusko: Štalenkov - D.Mironov, Gusarov, B.Mironov, Kasparaitis, Juškjevič, Žitnik,

Gončar, Kravčuk - P.Bure, Žamnov, Kamenskij - Kovalenko, Jašin, Fjodorov -

V.Bure, Krivokrasov, Němčinov- Morozov, Titov, Zelepukin.

 

 

Celkové pořadí:

1.Česko, 2.Rusko, 3.Finsko, 4.Kanada, 5.Švédsko, 6.USA, 7.Bělorusko,

8.Kazachstán, 9.Německo, 10.Slovensko, 11.Fancie, 12.Itálie, 13.Japonsko,

14.Rakousko.

 

 

Česko:

Dominik Hašek, Roman Čechmánek, Milan Hnilička – Petr Svoboda, Roman Hamrlík,

Jiří Šlégr, Richard Šmehlík, František Kučera, Jaroslav Špaček, Libor Procházka –

Jaromír Jágr, Vladimír Růžička, Martin Straka, Martin Ručinský, Robert Reichel,

Robert Lang, Josef Beránek, Jiří Dopita, David Moravec, Milan Hejduk, Pavel Patera,

Martin Procházka, Jan Čaloun. Trenéři: Ivan Hlinka, Slavomír Lener, Vladimír

Martinec.

 

Rusko:

Michail Štalenkov, Andrej Trefilov, Oleg Ševcov – Dmitrij Mironov, Darius Kasparaitis,

Boris Mironov, Alexej Žitnik, Igor Kravčuk, Sergej Gončar, Alexej Gusarov, Dmitrij

Juškjevič – Pavel Bure, Alexej Jašin, Sergej Fjodorov, Andrej Kovalenko, Alexej

Morozov, Alexej Žamnov, Valerij Kamenskij, Valerij Zelepukin, German Titov, Sergej

Němčinov, Valerij Bure, Sergej Krivokrasov. Trenéři: Vladimir Jurzinov, Pjotr

Vorobjov, Zinatula Biljaletdinov.

 

Finsko:

Ari Sulander, Jarmo Myllys, Jukka Tammi – Janne Niinimaa, Teppo Numminen, Jyrki

Lumme, Kimmo Timonen, Tuomas Grönman, Janne Laukkanen, Aki-Petteri Berg –

Teemu Selänne, Saku Koivu, Jere Lehtinen, Jari Kurri, Ville Peltonen, Mika Nieminen,

Raimo Helminen, Esa Tikkanen, Kimmo Rintanen, Sami Kapanen, Juha Lind, Antti

Törmänen, Juha Ylönen. Trenéři: Hannu Aravirta, Esko Nokelainen, Jari Kaarela,

Mika Saarinen.

 

Kanada:

Patrick Roy, Martin Brodeur, Curtis Joseph – Raymond Bourque, Al MacInnis, Rob

Blake, Adam Foote, Eric Desjardins, Chris Pronger, Scott Stevens – Eric Lindros, Joe

Nieuwendyk, Theoren Fleury, Wayne Gretzky, Keith Primeau, Rod Brind’Amour, Joe

Sakic, Brendan Shanahan, Shayne Corson, Steve Yzerman, Mark Recchi, Trevor

Linden, Rob Zamuner. Trenéři: Marc Crawford, Wayne Cashman, Andy Murray.

 

Švédsko:

Tommy Salo, Tommy Söderström, Johan Hedberg – Nicklas Lidström, Marcus

Ragnarsson, Mattias Norström, Mattias Öhlund, Ulf Samuelsson, Tommy Albelin,

Calle Johansson – Daniel Alfredsson, Peter Forsberg, Mats Sundin, Mikael Renberg,

Niklas Sundström, Mikael Andersson, Patric Kjellberg, Ulf Dahlén, Tomas

Sandström, Jörgen Jönsson, Andreas Johansson, Michael Nylander, Mats Lindgren.

Trenéři: Kent Forsberg, Tommy Tomth, Barry Smith.

 

USA:

Mike Richter, John Vanbiesbrouck, Guy Hebert – Chris Chelios, Brian Leetch, Kevin

Hatcher, Bryan Berard, Gary Suter, Keith Carney, Derian Hatcher, Mathieu Schneider

Brett Hull, Bill Guerin, Mike Modano, Pat LaFontaine, Keith Tkachuk, Doug Weight,

Adam Deadmarsh, Tony Amonte, John LeClair, Jeremy Roenick, Jamie

Langenbrunner, Joel Otto. Trenéři: Ron Wilson, John Cunniff, Paul Holmgren, Jeff

Jackson.

 

Bělorusko:

Andrej Mezin, Alexander Šumidub, Leonid Grišukevič – Oleg Romanov, Igor

Matuškin, Sergej Jerkovič, Alexander Alexejev, Oleg Chmyl, Ruslan Salej, Sergej

Stas, Alexander Žurik – Vadim Bekbulatov, Andrej Skabelka, Andrej Kovaljov, Viktor

Karačun, Alexander Andrijevskij, Alexander Galčeňuk, Oleg Antoněnko, Vladimir

Cypljakov, Jevgenij Roščin, Alexej Ložkin, Alexej Kaljužnyj, Vasilij Pankov, Eduard

Zankovec. Trenéři: Anatolij Varivončik, Vladimir Melenčuk, Michail Zacharov.

 

Kazachstán:

Alexander  Šimin, Vitalij Jeremejev – Igor Zemljanoj, Vladimir Antipin, Andrej Sokolov,

Vadim Glovackij, Igor Nikitin, Vitalij Tregubov, Andrej Savenkov, Alexej Troščinskij –

Alexander Koreškov, Konstantin Šafranov, Michail Borodulin, Jevgenij Koreškov,

Andrej Pčeljakov, Vladimir Zavjalov, Pavel Kamencev, Dmitrij Dudarjev, Jerlan

Sagymbajev, Pjotr Děvjatkin, Igor Dorochin, Oleg Krjažev. Trenéři: Boris Alexandrov,

Sergej Mogilnikov.

 

Německo:

Olaf Kölzig, Joseph Heiss, Klaus Merk – Brad Bergen, Mirko Lüdemann, Uwe Krupp,

Markus Wieland, Daniel Kunce, Erich Goldmann, Lars Brüggemann, Jochen Molling

Peter Draisaitl, Mark MacKay, Jan Benda, Dieter Hegen, Jochen Hecht, Thomas

Brandl, Marco Sturm, Jürgen Rumrich, Benoit Doucet, Stefan Ustorf, Andreas Lupzig,

Reemt Pyka. Trenéři: George Kingston, Erich Kühnhackl, James Setters, David Prior.

 

Slovensko:

Igor Murín, Pavol Rybár, Miroslav Šimonovič – Ľubomír Sekeráš, Róbert Švehla,

Ľubomír Višňovský, Miroslav Mosnár, Ján Varholík, Ivan Droppa, Stanislav Jasečko

Vlastimil Plavucha, Róbert Petrovický, Jozef Daňo, Zdeno Cíger, Peter Bondra,

Branislav Jánoš, Ján Pardavý, Roman Kontšek, Oto Haščák, Peter Pucher, Roman

Stantien, Ľubomír Kolník, Karol Rusznyák. Trenéři: Ján Šterbák, František Hossa.

 

Francie:

Francois Gravel, Cristobal Huet, Fabrice L’Henry – Serge Poudrier, Jean-Philippe

Lemoine, Gregory Dubois, Karl DeWolf, Denis Perez, Serge Djelloul,

Jean-Christophe Filippin – Philippe Bozon, Christian Pouget, Stéphane Barin,

Arnaud Briand, Robert Ouellet, Anthony Mortas, Francois Rozenthal, Roger Dubé,

Richard Aimonetto, Laurent Gras, Maurice Rozenthal, Jonathan Zwikel, Pierre Allard.

Trenéři: Herb Brooks, James Tibbett, Antoine Richer.

 

Itálie:

Mike Rosati, Mario Brunetta, David Delfino – Michael De Angelis, Robert Nardella,

Leo Insam, Chris Bartolone, Chad Biafore, Robert Oberrauch, Patrick Brugnoli, Larry

Rucchin – Stefano Figliuzzi, Bruno Zarrillo, Gaetano Orlando, Mario Chitarroni, Dino

Felicetti, Roland Ramoser, Lucio Topatigh, Maurizio Mansi, Giuseppe Busillo, Stefano

Margoni, Martin Pavlu, Markus Brunner. Trenéři: Adolf Insam, Robert Murdoch,

Michael Mair.

 

Japonsko:

Dusty Imoo, Šiniči Iwasaki, Jiro Nihei – Takeši Jamanaka, Acuo Kudoh, Tacuki

Katajama, Jutaka Kawaguči, Takajuki Kobori, Hirojuki Miura, Takajuki Miura – Šin

Jahata, Akihito Sugisawa, Ryan Kuwabara, Cucumi Otomo, Kijoši Fudžita, Tošijuki

Sakai, Matthew Kabajama, Judži Iga, Makoto Kawahira, Hiroši Macuura, Kunihiko

Sakurai, Steven Tsujiura, Chris Yule. Trenéři: Björn Kinding, Masaru Seino, Jošikata

Kano, Dave King.

 

Rakousko:

Reinhard Divis, Claus Dalpiaz, Michael Puschacher – Dominic Lavoie, Martin Ulrich,

Tom Searle, Engelbert Linder, Herbert Hohenberger, Gerhard Unterluggauer, Michael

Lampert – Andreas Pusnik, Gerald Ressmann, Christian Perthaler, Gerhard

Puschnik, Wolfgang Kromp, Richard Nasheim, Dieter Kalt, Mario Schaden, Simon

Wheeldon, Christoph Brandner, Martin Hohenberger, Norm Krumpschmid, Patrick

Pilloni. Trenéři: Ron Kennedy, Greg Holst, Helmut Keckies.

 

 

Kanadské bodování:

 

  1.

Teemu Selänne

10

  (4+6)

  2.

Saku Koivu

10

  (2+8)

  3.

Pavel Bure

  9

  (9+0)

  4.

Alexander Koreškov

  9

  (3+6)

  5.  

Philippe Bozon

  7

  (5+2)

  6.

Sergej Fjodorov

  7

  (2+5)

  7. 

Dominic Lavoie

  6

  (5+1)

  8.

Jere Lehtinen

  6

  (4+2)

  9.

Konstantin Šafranov

  6

  (3+3)

10.

Serge Poudrier

  6

  (2+4)

 

 

Bodování českých hráčů:

 

39

Dominik Hašek

6

370

6

0,97

96,13

29

Roman Čechmánek

0

    x

x

     x

       x

  3

Milan Hnilička

0

    x

x

     x

       x

 

10   

Pavel Patera

  6

2

3

  5

  0

  0

68

Jaromír Jágr

  6

1

4

  5

  3

  2

26

Martin Ručinský

  6

3

1

  4

  3

  4

21

Robert Reichel

  6

3

0

  3

  4

  0

97

Vladimír Růžička

  6

3

0

  3

  2

  0

30

Jiří Dopita

  6

1

2

  3

  3 

  0

28

Martin Straka

  6

1

2

  3

  1

  0

13

Robert Lang

  6

0

3

  3

  4

  0

23

Petr Svoboda

  6

1

1

  2

  5

39

20

Martin Procházka

  6

1

1

  2

  1

  0

44

Roman Hamrlík

  6

1

0

  1

  4

  2

42

Josef Beránek

  6

1

0

  1

  2

  4

71

Jiří Šlégr

  6

1

0

  1

  2

  8

22

David Moravec

  6

0

1

  1

  2

  2

32

Richard Šmehlík

  6

0

1

  1

  2

  4

  4

František Kučera

  6 

0

0

  0

  3 

  0

  6

Jaroslav Špaček

  6

0

0

  0

  2

  4

24

Milan Hejduk

  3

0

0

  0

  2

  2

16

Jan Čaloun

  3

0

0

  0

  0

  6

  5

Libor Procházka

  0

0

0

  0

  0

  0

 

D.Hašek obdržel 4 trestné minuty.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář